TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno

Audit konzultant (junior i senior)

Jsme personálně poradenská společnost s dlouhou tradicí od roku 1978. Jsme specialisté na Executive Search a nábor zaměstnanců v České republice, Rakousku, na Slovensku a ve Slovinsku.

Naším klientem je poradenská společnosti s mezinárodním zaměřením, která nabízí služby v oblasti auditu, daňového poradenství a podnikového poradenství. Společnost je členem celosvětové sítě UHY International, která sdružuje nezávislé poradenské společnosti z více než 80 zemí světa a umožňuje efektivně řešit globální poradenské aspekty.

K posílení stávajícího týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Audit konzultant,

(hledáme více kolegů, pozice je vhodná pro absolventy, juniory, i zkušené konzultanty).

Kancelář se nachází v centru Prahy a nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Ihre Aufgaben:

  • spolupráce na ekonomických auditech u klientů
  • koordinace problematiky daní a účetnictví
  • ověřování účetních závěrek a konsolidovaných účetních závěrek
  • úzká spolupráce s kolegy auditory, daňovými poradci, účetním oddělením
  • zpracovávání a projednávání auditorských zpráv
  • komunikace s klienty
  • odborné poradenství
  • vedení příslušné dokumentace

Ihr Profil:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou (nemusí být praxe na pozici auditora, může být i praxe v účetnictví, daňovém poradenství, apod.)
  • zájem o oblast auditu, účetnictví
  • znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
  • samostatnost a zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

Unser Angebot:

  • zajímavou a pestrou práci na prestižní pozici
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • možnost práce z domova jednou týdně
  • možnost čerpání náhradního volna za odpracované přesčasy
  • plný pracovní úvazek, možno i pracovní úvazek na 6 hodin

Alle Karriereangebote anzeigen