TRESCON Linz
TRESCON St. Pölten
TRESCON Salzburg
TRESCON Bratislava
TRESCON Ljubljana
TRESCON Brno

TECHNOLOG VE VÝROBĚ FARMACEUTICKÝCH SUBSTANCÍ

Naším klientem je nadnárodní společnost, která se zaměřuje na výzkum a vývoj v oboru farmaceutické chemie, především na vývoj originálních léčiv v několika medicinských oblastech.

Pro projekt převedený do poloprovozního měřítka a ve fázi přípravy výroby společnost hledáme nové kolegy na pozici: TECHNOLOG VE VÝROBĚ FARMACEUTICKÝCH SUBSTANCÍ

Ihre Aufgaben:

  • obsluha zařízení v poloprovozu
  • spolupráce na převodu laboratorních procesů do poloprovozního a následně průmyslového měřítka
  • úzká spolupráce s vývojem
  • optimalizace výrobních postupů z hlediska kvality i kvantity
  • vedení záznamů o výrobě
  • související administrativa

Ihr Profil:

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru organická chemie
  • výhodou praxe na pozici chemického technologa
  • zkušenost s obsluhou laboratorních zařízení
  • znalost anglického jazyka výhodou (není podmínka)
  • schopnost týmové práce

Unser Angebot:

  • perspektivní práci v mezinárodní farmaceutické společnosti
  • možnost podílet se na velmi zajímavém projektu
  • dobré motivační a platové podmínky
  • rodinná pracovní atmosféra

Alle Karriereangebote anzeigen